Лісопромисловий комплекс

Одним з головних підрозділів ДП "Радомишльське лісомисливське господарство" є лісопромисловий комплекс, територія якого займає площу близько 4,0 га. До складу лісокомплексу входить дільниця розкряжування і навантаження деревини та дільниця розпиловки деревини.
Очолює лісокомплекс:

Безпалий Вадим Миколайович

 

Після закінчення школи у 1999 році вступив до Малинського лісотехнічного технікуму, який закінчив у 2002 році. В 2003 році він вступає до Львівського   Національного лісотехнічного університету, який закінчив в 2007 році.

У Радомишльське лісомисливське господарство  Вадим Миколайович  прийшов у 2010 році, де працював старшим майстром, а з 2012 року начальником лісопромислового комплексу.

На лісопромисловому комплексі ДП " Радомишльське лісомисливське господарство" працює 150 чоловік, з них: 137 робітники, один старший майстер, два майстри розкряжування, чотири майстри цеху переробки, один майстер сушильного господарства, один майстер навантаження деревини .

З верхніх складів лісопродукція вивозиться на нижній склад в напівхлистах і сортиментах автомобілями марки Урал з самонавантажувальними пристроями (маніпуляторами).

Частина сортиментів з нижнього cкладу поступає в цех переробки деревини для виготовлення товарної продукції. Річний об’єм переробки деревини на підприємстві складає 86,3 тис.м3. Успішно експлуатуються імпортні багатопильні верстати «Мультіпризма», «Фальконе» Італія; «RM-HCY-1» Туреччина; «WD-250-350» Польща; «SPS-12-3R» Литва.  Товарна продукція, що випускається в цеху переробки, а це  обрізний і необрізний пиломатеріал –реалізується  на внутрішній та зовнішній ринок. На території цеху переробки деревини  функціонує сучасна сушильна  камера «Лігномат», Німеччина  з комп’ютерною системою контролю  де  в місяць піддається обробці близько 280 м3 хвойного пиломатеріалу.

Основними видами продукції, що реалізує ДП " Радомишльське лісомисливське господарство" є:
  • лісоматеріали для лущіння;
  • лісоматеріали круглі для виробітку пиломатеріалів;
  • лісоматеріали для виробітку целюлози і деревної маси;
  • дров’яна деревина для технологічних потреб;
  • дрова паливні;
  • пиломатеріали хвойних та листяних порід.
З метою формування прозорого ринку деревини, орієнтованого на потребу внутрішнього товаровиробника, ДП " Радомишльське лісомисливське господарство" щоквартально бере участь у проведенні відкритих аукціонних торгів з продажу необробленої деревини і на українському ринку працює з такими відомими споживачами як: ТОВ «Цунамі», Волинська обл..; ТОВ «Барлінек Інвест», Вінницька обл., ТОВ «Трейдвуд», м.Київ; ТОВ «Вівад 09», Житомирська обл., ТОВ «ВВ Володар УА», Житомирська обл., ТОВ «Одек», смт. Оржів.
Деревина, яка не знайшла свого споживача на Україні, експортується іноземним фірмам. Підприємство здійснює зовнішньоекономічну діяльність, яка регулюється законами держави та на взаємовигідних умовах працює з такими відомими фірмами як «Малаг», «Вінзер» Німеччина; «ЛТД Белюкс», Туреччина; "Пізец", Австрія, «Мультикемія» Руминія.
На лісокомплексі підприємства задіяний електронний облік деревини, що дає змогу приймати лісопродукцію, яка була вивезена з верхніх складів та реалізувати її в подальшому споживачам. Внесені облікові дані про марковану деревину зберігаються в пам’яті КПК (кишеньковий персональний комп’ютер) і центральній базі даних електронного обліку деревини. Це дає змогу встановити легальність лісопродукції та контролювати весь рух деревини від місця заготівлі  до реалізації її споживачам.