Повідомлення про корупцію

Шановні громадяни та працівники Державного підприємства «Радомишльське лісомисливське господарство»!


         З використанням нижче наведених способів, Ви можете залишити повідомлення про можливі факти вчинення працівниками Підприємства корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), якщо така інформація стала Вам відома у зв'язку із трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням служби чи навчання або участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов'язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.

Просимо врахувати, що відповідно вимог Закону, такі повідомлення необхідно залишати за наявності переконання, що Ви володієте достовірною інформацією.

Повідомлення може бути надіслано без зазначення авторства (анонімно) та вказання іншої інформації, яка Вас ідентифікує. Однак, таке повідомлення буде розглянуто лише у тому випадку, коли наведена у ньому інформація буде стосуватись конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

У разі дотримання вказаних вимог повідомлення будуть розглянуті у порядку та строки визначені Законом.

Відповідь про результати розгляду залишеного повідомлення буде надано Вам у разу зазначення ним поштової адреси або електронної пошти на яку її можна надіслати.

Повідомляємо, що інформацію не тільки про корупцію, але і про дії диверсантів, колаборантів, пересування ворожих військ, активи осіб, причетних до агресії рф, випадки розкрадання гуманітарної допомоги, зловживань під час евакуації населення Ви можете:

1.надсилати на спеціальну електронну пошту Національного агентства з питань запобігання корупції  - stopzrada@remove-this.gov.ua (повідомлення про можливих колаборантів);

          2.звертатись на спеціальну гарячу лінію Служби безпеки України для повідомлень про підозрілих осіб та предмети - 0 800 501 482;

         3.повідомляти в чат-бот Служби безпеки України www.t.me/stop_russian_war_bot про пересування окупаційних військ.

 

Ця інформація може сприяти викриттю корупції, притягненню винних осіб до відповідальності, утвердженню принципів доброчесності та навіть порятунку людського життя.

Також ви можете :

1. Зателефонувати на гаряча лінію Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства :

+(0412) 22-47-58, +380978153756

2. Зателефонувати на спеціальну телефонну лінію Державного підприємства «Радомишльське лісомисливське господарство»:

+380413242331

3. Зателефонувати безпосередньо професіоналу з антикорупційної діяльності Державного підприємства «Радомишльське лісомисливське господарство»

 +380971589758

3. Написати лист на електронну поштову скриньку Державного підприємства «Радомишльське лісомисливське господарство»:

7rlmg7@remove-this.gmail.com

4. Написати лист на конфіденційну електронну поштову скриньку професіонала з антикорупційної діяльності Державного підприємства «Радомишльське лісомисливське господарство»

julyvoytenko@ukr.net

 І звернутися листом за адресою - 12200, Житомирська обл., вул, Київська, 6 за доданими в додатках формами :

Додаток 1. Не анонімне повідомлення про корупцію.

Додаток 2. Анонімне повідомлення про корупцію.